Yıllık araç kiralama hizmeti almak için sayfamızdan istediğiniz aracı seçerek filtreleme yapabilirsiniz. Aracınızı bulduktan sonra KM/YIL, kiralama süresi ve adeti seçip talep oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep rentrent iş ortağı firmalara iletilecektir, bu sayede sistemimize kayıtlı onlarca firmaya ulaşmış olacaksınız. Ardından firmalar talebinize fiyat teklifleri vereceklerdir. rentrent üye panelinizden Teklif Taleplerim kısmından firmaların verdiği yıllık araç kiralama fiyatları için tekliflere ulaşabilirsiniz. 

Teklifler üzerinden firmalar ile görüşüp, mesajlaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Yıllık araç kiralama hizmeti rentrent üzerinden 6 aylık, 12 aylık, 24 aylık ve 36 aylık olarak yapılabilmektedir. rentrent doğrudan araç kiralama hizmeti yapmamaktadır. rentrent'in amacı sizleri zaman kaybetmeden tüm firmalar ile buluşturmak ve yıllık araç kiralama hizmetini en uygun fiyata almanızı sağlamaktır. 

Yıllık araç kiralama hizmeti alırken, firmalar tarafından kiralama koşulları tarafınıza iletilecektir. Mutlaka kiralama koşullarını göz önüne alarak kiralama işleminizi gerçekleştiriniz.

Yardım mı lazım?

Canlı Destek
Siz sorun, biz cevaplayalım
İletişim
0(850)420-7368

Telefonuna İndir

Çok yakında rentrent mobilde, teklif toplamak çok daha kolaylaşıyor...