Araç Seçin

Yıllık araç kiralama hizmeti almak için sayfamızdan istediğiniz aracı seçerek filtreleme yapabilirsiniz. Aracınızı bulduktan sonra KM/YIL, kiralama süresi ve adeti seçip talep oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep rentrent iş ortağı firmalara iletilecektir, bu sayede sistemimize kayıtlı onlarca firmaya ulaşmış olacaksınız. Ardından firmalar talebinize fiyat teklifleri vereceklerdir. rentrent üye panelinizden Teklif Taleplerim kısmından firmaların verdiği yıllık araç kiralama fiyatları için tekliflere ulaşabilirsiniz. 

Teklifler üzerinden firmalar ile görüşüp, mesajlaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Yıllık araç kiralama hizmeti rentrent üzerinden 6 aylık, 12 aylık, 24 aylık ve 36 aylık olarak yapılabilmektedir. rentrent doğrudan araç kiralama hizmeti yapmamaktadır. rentrent'in amacı sizleri zaman kaybetmeden tüm firmalar ile buluşturmak ve yıllık araç kiralama hizmetini en uygun fiyata almanızı sağlamaktır. 

Yıllık araç kiralama hizmeti alırken, firmalar tarafından kiralama koşulları tarafınıza iletilecektir. Mutlaka kiralama koşullarını göz önüne alarak kiralama işleminizi gerçekleştiriniz.

Araç Seç
Talep
Oluştur
Teklif
Topla
Kirala
Çok Tercih Edilen Modeller
Firmalardan en çok kiralanan modeller
Renault Clio
Renault
Clio
7 versiyon
Fiat Egea Sedan
Fiat
Egea Sedan
8 versiyon
Ford Focus
Ford
Focus
8 versiyon
Renault Fluence
Renault
Fluence
5 versiyon
Peugeot 3008 SUV
Peugeot
3008 SUV
1 versiyon
Renault Symbol
Renault
Symbol
4 versiyon
Peugeot 301
Peugeot
301
5 versiyon
Hyundai i20
Hyundai
i20
6 versiyon
Audi A4 Sedan
Audi
A4 Sedan
3 versiyon