Uzun Dönem Araç Kiralama

2 Aralık 2015

Uzun dönem araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmalar birbirinden bağımsız olarak piyasada pazarlama yapmaktadır. Hizmet almak isteyen bireysel kullanıcılar ya da kurumsal ve kamu kuruluşları bu şirketlere ya tanıdıklar vasıtası ile ya internet ile ya da farklı pazarlama parametreleri sayesinde ulaşabilmektedir.

Hizmet almak isteyenlerin fiyat tekliflerini toplarken tüm seçenekleri bir arada görmek istemesine karşın, daha evvel böyle bir platform kurulmamıştı. Sektörel olarak böyle bir açığı gördük ve bu şirketlerin bir arada bulunmalarını sağlamak üzere bu yola çıktık. Uzun dönem araç kiralama sektörünün oyuncuları rentrent.com.tr platformu altında toplayarak hizmet almak isteyen bireysel kullanıcılara ve ya kurumsal ve kamu kuruluşlarına avantaj sağlayacak özellikleri de devreye soktuk.

Piyasanın gerekliliklerini yerine getirerek, olabildiğince üst düzey hizmet vererek sektörün bu konudaki en büyük aracı platformu olmak hedeflerimiz arasındadır.

Uzun dönem araç kiralama, doğru bir planlama ile bu hizmeti alanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak için rentrent.com.tr'yi sıklıkla ziyaret etmenizi öneririz.