Hayatta mutlaka birbirimize ihtiyacımız olduğumuz anlar olmuştur ve olmaya devam edecektir. Rentrent.com.tr ile filo kiralama hizmeti almak isteyenlerin ihtiyacına çözüm oluşturmaktayız.

Örneğin filo kiralama ya da uzun dönem araç kiralama hizmeti alacağız, teklif toplamamız gerek ve bizim için en uygun ödeme seçeneğine göre bir tercih yapmamız gerek. İşte tam bu noktada rentrent.com.tr filo kiralama konusundaki şirketleri çatısı altında toplayarak size yardım ediyor. HEM DE ÜCRET TALEP ETMİYOR!

Filo kiralama hizmeti almak isyenleri, operasyonel kiralama hizmeti almak isteyen çatımız altında toplamayı hedefliyoruz. 

https://www.rentrent.com.tr/uye-ol linkine tıklayarak üye olmanızı tavsiye ederiz. Neden mi?

  • Üyelerimizin gezdiği araçlar kaydedilir. Hangi araçlara baktıklarını merak ettiklerinde, son gezdiklerime tıklayarak gezdiği araçları görüntüleyebilirler.
  • Üyeler süper hızlı teklif talebi alabilir. Aracın detayında bulunan herhangi bir şirkete ait fiyat teklifi tablosundan istedikleri km limiti / yıl parametrelerine göre anında araç teklifi alabilirler.
  • Üyeler özel teklif istediklerinde araç sayısı km limiti yıl vs. parametreleriyle tam istedikleri fiyat tekliflerini tedarik edebilirler.
  • Üyeler firmalar ile fiyat teklifi üzerinden mesajlaşabilir, isteklerini ve sorularını yöneltebilirler.
  • Üyeler kolayca facebook google+ ve twitter hesaplarıyla giriş yapabilir  ve hızlıca işlemlerine başlayabilirler.
  • Üyelerimiz aynı zamanda sunulacak fırsatlardan yararlanabilir ve bu konuda bilgilendirmeler alıp rentrent.com.tr avantajlarını keyifli bir şekilde kullanabilirler.