Filo Kiralama Şirketleri

14 Aralık 2015

Şirketlerin araç almak yerine uzun dönem kiralama modeliyle araç ihtiyaçlarını karşıladıkları bir dönemdeyiz. Şirketler uzun dönem araç kiralama ya da filo kiralama olarak geçen bu yöntem ile araç kiralamak için doğru iş ortakları seçmeleri gerekmektedir. 

Hizmet almak isteyenler, teklif alma sürecinde google aramalarından tarama yaparak ve ardından buldukları sonuçlardaki şirketleri arayarak doğru sonuçlara ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Hizmet vermek isteyenler ise çok farklı kanallar ile hedef müşterilerine dönük pazarlama yapmaktadırlar.

Filo kiralama şirketlerinin bir arada toplandığı ve fiyat tekliflerini kolayca verebildikleri bir platform işte tam bu noktada çok ciddi önem arz etmektedir.

Rentrent.com.tr'in sunduğu çözüm sayesinden hizmet almak isteyenler ile filo kiralama şirketleri bir arada bulunabilecek ve ticari anlaşmalar için ön görüşmeler yapabilecek.

Kullanıcıların kolayca teklif alabildiği bu platform sayesinde, hizmet almaya başlamak ücretsiz hale gelecek ve bu konuda danışmanlara ücret ödemek zorunda kalınmayacak.

Filo kiralama şirketlerinin tamamını rentrent.com.tr çatısı altında toplayıp Türkiye'ye ciddi bir hizmet vermek niyetindeyiz.